Zamknij

Sprzedawca w stacji paliw

Nr oferty: StPr/24/0358Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wolności 69, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa kasy fiskalnej, przygotowywanie posiłków
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 12.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wymagane doświadczenie w handlu i książeczka sanepidowska
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "SOLO" Bożena Wiśniewska
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Wolności 69, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Wojciech Zacharski
    Numer telefonu: 607308934
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP, CV
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    zgodnie ze stanowiskiem
    StPr/24/0368
    data rozpoczęcia pracy od 19.09.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Sprzedaż towarów i czynności pomocnicze
    StPr/24/0362
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2024

    Obsluga klientów, obsluga kasy fiskalnej, przyjmowanie oraz układanie towarow
    StPr/24/0363

    obsługa kasy fiskalnej, przygotowywanie posiłków
    StPr/24/0358
    data rozpoczęcia pracy od 12.09.2024

    StPr/24/0348
    data rozpoczęcia pracy od 03.09.2024
    wynagrodzenie od od 1 075 PLN

    Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych
    StPr/24/0304
    data rozpoczęcia pracy od 20.08.2024

    Zakres obowiązków: • pomoc przy obsłudze kas samoobsługowych • obsługa klienta zgodnie z wewnętrznymi procedurami • utrzymanie czystości w miejscu pracy • dbanie o ekspozycję towarów • pracownik na tym stanowisku nie pracuje na kasie standardowej, nie sprząta całego sklepu, nie rozładowuje towaru. Jest to tylko i wyłącznie praca z klientem używającym kas samoobsługowych
    StPr/24/0299
    data rozpoczęcia pracy od 26.08.2024

    przewóz dzieci do szkoły,pracowników do pracy,wycieczki
    StPr/24/0292
    data rozpoczęcia pracy od 15.09.2024
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN