Zamknij
06:47, 09.08.2021
Amatorska drużyna biegowa z Wąbrzeźna nie zwalnia tempa - i to dosłownie. W ubiegły weekend wzięła udział w Śliwickiej Dyszce, będącej finałem Grand Prix Borów Tucholskich 2021. Dzięki znakomitym wynikom we wszystkich trzech biegach, składających się na te zawody, Start Team Wąbrzeźno zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji ogólnej.
07:00, 27.07.2021
Biegacze i biegaczki ze Start Team Wąbrzeźno nie zwalniają tempa ? i to dosłownie. Podczas 3 Borowiackiej Dychy zgarnęli kolejne miejsca na podium ? zarówno indywidualnie jak i drużynowo. Ale to nie wszystkie sukcesy, jakie w ten weekend odnieśli zawodnicy z tej ekipy.
06:59, 22.07.2021
Druga edycja zawodów w koszykówce ulicznej przyciągnęła do naszego miasta miłośników koszyków z naszego regionu i nie tylko. Jednak ponownie najlepsze okazała się ekipa Basket 3×3 Bytom, która w obu edycjach nie przegrała jeszcze ani jednego meczu.
07:14, 22.06.2021
Poniedziałkowe wyniki spowodowały też, że w fazie pucharowej na pewno wystąpią drużyny, które mają na koncie cztery punkty.
07:20, 21.06.2021
Po udanej inauguracji sezonu Start Team Wąbrzeźno nie zamierza zwalniać tempa. Jego zawodnicy i zawodniczki z sukcesami wystartowali w III Okonińskiej Pętli.
16:41, 27.05.2021
Kilka dni temu młodziczki Vambresii Wąbrzeźno rozegrały swój pierwszy z dwóch meczów o V miejsce w lidze wojewódzkiej. W najbliższą niedziele czeka je rewanż, na który pojadą z zaliczką bramkową.
09:47, 21.05.2021
W ramach Mistrzostw Polski Północnej Karate Kyokushin PFKK odbyły się kolejne zawody, w których udział brali karatecy z Wąbrzeźna. I zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.
16:48, 10.05.2021
Amatorska drużyna biegowa Start Team Wąbrzeźno zdobyła aż siedem medali na 37. Chojnickich Biegach Strażackich.
16:41, 05.05.2021
Znakomity wynik w Lidze Wojewódzkiej Dziewcząt rocznika 2009 osiągnęły szczypiornistki UKS Vambresia Wąbrzeźno. Zdobyły 57 punktów na 60 możliwych, a na szczycie klasyfikacji strzelczyń uplasowała się z 94 trafieniami Nela Isbrandt.
16:13, 23.03.2021
Zawodniczki z Miejskiego Uczniowskiego Klubu Pływackiego Przyjazne Wody wzięły udział w XXI Grudziądzkim Pucharze Orki. Przywiozły worek medali.