Zamknij
16:41, 27.05.2021
Kilka dni temu młodziczki Vambresii Wąbrzeźno rozegrały swój pierwszy z dwóch meczów o V miejsce w lidze wojewódzkiej. W najbliższą niedziele czeka je rewanż, na który pojadą z zaliczką bramkową.
09:47, 21.05.2021
W ramach Mistrzostw Polski Północnej Karate Kyokushin PFKK odbyły się kolejne zawody, w których udział brali karatecy z Wąbrzeźna. I zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.
16:48, 10.05.2021
Amatorska drużyna biegowa Start Team Wąbrzeźno zdobyła aż siedem medali na 37. Chojnickich Biegach Strażackich.
16:41, 05.05.2021
Znakomity wynik w Lidze Wojewódzkiej Dziewcząt rocznika 2009 osiągnęły szczypiornistki UKS Vambresia Wąbrzeźno. Zdobyły 57 punktów na 60 możliwych, a na szczycie klasyfikacji strzelczyń uplasowała się z 94 trafieniami Nela Isbrandt.
16:13, 23.03.2021
Zawodniczki z Miejskiego Uczniowskiego Klubu Pływackiego Przyjazne Wody wzięły udział w XXI Grudziądzkim Pucharze Orki. Przywiozły worek medali.