Zamknij

Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Nr oferty: StPr/24/0304Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 1-go Maja 67, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 20.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • gimnazjalne
    Wymagania dodatkowe
    • podstawowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Przedsiębiorstwo Zaopatrzeniowe Mark-Pol Marek Jasiński
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: 1-go Maja 67, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 56 689 07 00
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP, CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      zgodnie ze stanowiskiem
      StPr/24/0368
      data rozpoczęcia pracy od 19.09.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Sprzedaż towarów i czynności pomocnicze
      StPr/24/0362
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2024

      Obsluga klientów, obsluga kasy fiskalnej, przyjmowanie oraz układanie towarow
      StPr/24/0363

      obsługa kasy fiskalnej, przygotowywanie posiłków
      StPr/24/0358
      data rozpoczęcia pracy od 12.09.2024

      StPr/24/0348
      data rozpoczęcia pracy od 03.09.2024
      wynagrodzenie od od 1 075 PLN

      StPr/24/0304
      data rozpoczęcia pracy od 20.08.2024

      Zakres obowiązków: • pomoc przy obsłudze kas samoobsługowych • obsługa klienta zgodnie z wewnętrznymi procedurami • utrzymanie czystości w miejscu pracy • dbanie o ekspozycję towarów • pracownik na tym stanowisku nie pracuje na kasie standardowej, nie sprząta całego sklepu, nie rozładowuje towaru. Jest to tylko i wyłącznie praca z klientem używającym kas samoobsługowych
      StPr/24/0299
      data rozpoczęcia pracy od 26.08.2024

      przewóz dzieci do szkoły,pracowników do pracy,wycieczki
      StPr/24/0292
      data rozpoczęcia pracy od 15.09.2024
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN