Zamknij

Magazynier

Nr oferty: StPr/21/0177Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa magazynu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 20.04.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Grupa PSB Handel S.A
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: 28-100 Wełecz 142, powiat: buski, woj: świętokrzyskie
      Osoba do kontaktu: Wojciech Gawron
      Numer telefonu: 413785501
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      realizowanie recept,sprzedaż produktów medycznych,udzielanie porad,inne wynikajace z zakresu obowiązków.
      StPr/21/0228
      data rozpoczęcia pracy od 17.05.2021
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      realizacja recept,sprzdaż produktów medycznych,udzielanie porad,inne wynikajace z zakresu obowiązków
      StPr/21/0227

      obsługa maszyn do obróbki skrawaniem
      StPr/21/0223
      data rozpoczęcia pracy od 14.05.2021

      odbiór odpadów komunalnych
      StPr/21/0212
      data rozpoczęcia pracy od 05.05.2021
      wynagrodzenie od od 2 928 PLN

      Przygotowywanie posiłków,dbanie o czystość,przyjmowanie towaru
      StPr/21/0208
      data rozpoczęcia pracy od 01.06.2021

      Przygotowywanie posiłków,dbanie o czystość,przygotowanie menu,przyjmowanie towaru
      StPr/21/0206

      sprzątanie pomieszczeń biurowych,socjalnych,korytarzy.
      StPr/21/0199
      data rozpoczęcia pracy od 15.05.2021

      prace ślusarskie
      StPr/21/0191
      data rozpoczęcia pracy od 27.04.2021
      wynagrodzenie od od 3 600 PLN

      gładziowanie ścian,stawianie ścianek działowych,układanie płytek ceramicznych
      StPr/21/0190
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      - przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami klientów; - telefoniczna obsługa klienta; -komunikacja z innymi firmami i partnerami zagranicznymi;
      StPr/21/0189
      data rozpoczęcia pracy od 04.05.2021