Zamknij

Pracownik działu administracyjno-technicznego

Nr oferty: StPr/24/0129Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kętrzyńskiego 121A, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prowadzenie korespondencji przychodzacej i wychodzacej działu technicznego,przyjmowanie interesantów w sprawach technicznych,sporzadzanie dokumentów związanych z prawem zamówień publicznych,sprawdzanie faktur pod względem merytorycznym,rozliczanie i opisywanie faktur,przygotowanie umów ,protokołów zdawczo-odbiorczych z wykonawcami i zleceniodawcami
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, kierunek: ekonomiczne
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Regionalne Wąbrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Kętrzyńskiego 121A, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 566881597
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv,skierowanie z PUP
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    zgodnie ze stanowiskiem
    StPr/24/0208
    data rozpoczęcia pracy od 26.04.2024
    wynagrodzenie od od 5 130 PLN

    Maszynowa obróbka materiałów z tworzyw sztucznych. Przygotowanie maszyn i urządzeń do pracy.
    StPr/24/0193
    data rozpoczęcia pracy od 23.04.2024
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    prace fizyczne- branża wodno - kanalizacyjna Miejsce pracy: Wąbrzeźno
    StPr/24/0690
    data rozpoczęcia pracy od 29.04.2024
    wynagrodzenie od od 4 400 do 4 800 PLN

    Wykonywanie prac budowlano -remontowych
    StPr/24/0190
    data rozpoczęcia pracy od 22.04.2024
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    Zgody z programem stażu.
    StPr/24/0192
    data rozpoczęcia pracy od 06.05.2024
    wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

    praca przy linii produkcyjnej,obsługa maszyn i urzadzeń produkcyjnych
    StPr/24/0184
    data rozpoczęcia pracy od 16.04.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Zgodny z progamem stażu.
    StPr/24/0182
    data rozpoczęcia pracy od 01.05.2024

    Zgodny z programem stażu
    StPr/24/0183

    transport towaru do klienta/pomoc przy załadunku i rozładunku towaru
    StPr/24/0170
    data rozpoczęcia pracy od 08.04.2024

    bezpośrednia obsługa rolników i mieszkańców wsi poporzez udzielanie porad i informacji,pomoc w organizacji i/lub prowadzeniu szkoleń,obsługa administracyjna biura,
    StPr/24/0169