Zamknij

Powiat: weekend pod znakiem narkotyków

07:02, 10.06.2021 | red
Skomentuj fot. ilustracyjne
REKLAMA

Od piątku wąbrzescy policjanci zatrzymały dwie osoby, które posiadały narkotyki lub uprawiały niedozwolone rośliny. Obu mężczyznom grozi teraz pobyt w więzieniu. 

Domowa uprawa konopi

W ubiegły piątek policjanci z wydziału kryminalnego odwiedzili jeden z domów w Jaworze. W toku prowadzonych czynności ustalili, że jego mieszkaniec może parać się uprawą zakazanych roślin. Nie mylili się - 21-latek w pokoju posiadał cztery rośliny konopi. 

Młody mężczyzna został przewieziony do aresztu, a następnego dnia usłyszał zarzut nielegalnego uprawiania konopi, co zagrożone jest karą 3 lat pozbawienia wolności.

Z amfetaminą w kieszeni

Dwa dni później, w niedzielę, wąbrzescy policjanci z patrolówki zatrzymali do kontroli 22-letniego mężczyznę. Jak się okazało, w kieszeni spodni posiadał woreczek 4 gramami białego proszku, który okazał się być amfetaminą. Policja poszła za ciosem, i funkcjonariusze z wydziału kryminalnego przeszukali także dom zatrzymanego mężczyzny. Nie mylili się - znaleźli w nim jeszcze sześć woreczków z amfetaminą o łącznej wadze prawie 21 gramów. 

22-latego usłyszał już zarzuty nielegalnego posiadania środków narkotycznych, co jest zagrożone karą 3 lat więzienia. 

źródło: KPP Wąbrzeźno

(red)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%