Zamknij

Wąbrzeźno: Skopali i okradli mężczyznę

17:09, 07.06.2021 | red
Skomentuj
REKLAMA

Niewiele czasu potrzebowali wąbrzescy policjanci aby ustalić i schwytać sprawców rozboju, który miał miejsce w nocy z piątku na sobotę na terenie naszego miasta. Dwóm mężczyznom i jednej kobiecie grożą teraz poważne konsekwencje. 

Około 2:00 w nocy z piątku na sobotę na terenie Wąbrzeźna doszło do rozboju, którego ofiarą padł 32-letni mężczyzna. Jak zrelacjonował dyżurnemu, został pobity i okradziony przez dwóch mężczyzn i kobietę, którzy zabrali mu plecak z całą zawartością. 

Niemal natychmiast po zgłoszeniu "kryminalni" zatrzymali jednego z napastników, którym był 19-letni mieszkaniec Wąbrzeźna. Chwile później policjanci "patrolówki" zatrzymali kolejnych dwoje sprawców - kobietę i mężczyznę (oboje mają po 18 lat). 

Na podstawie zeznań oraz zebranych dowodów trójce podejrzanych grozi 12 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo, prokuratura objęła ich policyjnym dozorem, zakazem opuszczania kraju ora zakazem kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonego. Odzyskane mienie wróciło już do 32-latka. 

Źródło: KPP Wąbrzeźno

(red)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%