Zamknij
REKLAMA

III Wąbrzeskie Rockowisko już dzisiaj! Sprawdź, kto wystąpi!

20:29, 29.07.2021 | red
Skomentuj Fot. II Wąbrzeskie Rockowisko, UM Wąbrzeźno
REKLAMA

To będzie kawał dobrego grania w wąbrzeskim amfiteatrze.  W sobotę 7 sierpnia w ramach III Wąbrzeskiego Rockowiska czeka nas 6 godzin mocnych brzmień!

Ubiegłoroczna edycja ze względu na koronawirusa była przeprowadzona w bardzo ograniczonym wymiarze. Mimo to ok 200-osobowa publiczność wysłuchała zespołów Roślina, Zdrowa Woda i Proletaryat. Niespodzianką wieczoru miał być występ wąbrzeskiej Molekuły, jednak ze względu na ówczesną sytuację pandemiczną - grupa nie koncertowała. 

Jednak nic straconego, ponieważ zespół ten wystąpi w tym roku! Jak mówią sami o sobie - łączy ich pasja do wspólnego grania. Śpiewają zarówno o osobistych doświadczeniach, jak i o otaczającym ich świecie. Na swoim koncie Molekuły mają już koncertowy krążek „Live in Rock ’69”, a obecnie pracują nad pierwszą studyjną płytą, której premiera planowana jest na przyszły rok. 

Gwiazdą III Wąbrzeskiego Rockowiska będzie bez wątpienia Sztywny Pal Azji. Grupa w tym roku obchodzi 35-lecie istnienia. Największą popularnością cieszyli się w drugiej połowie lat 80. oraz pierwszej połowie lat 90. Zespół ma spory dorobek i wierną rzeszę fanów. Jego najgłośniejsze przeboje to „Spotkanie z…”, „Nasze reggae”, „Kolor czerwony” i „Kurort” czy też „Wieża radości wieża samotności”. Kilka lat temu wydali swoją ostatnią dotychczas płytę "Szara" która została ciepło przyjęta przez krytyków i fanów. 

Na scenie wąbrzeskiego amfiteatru zaprezentuje się także Pled Zepchlim, jeden z najlepszych Tribute Bandów legendarnej grupy Led Zeppelin. Ich koncerty cieszą się ogromną popularnością i bez wątpienia porwą nawet tych, którzy znają tylko największe hity takie jak Starway to Heaben czy Whole Lotta Love. Genialny wokal, perfekcyjna gitara oraz miażdżąca sekcja rytmiczna - przygotujcie się na znakomite granie!

Przed wąbrzeską publiką zagra także zespół Pewnego Razu. To rodzima grupa. Basista jest wąbrzeźnianinem, a pozostali członkowie pochodzą z Torunia. Band od początku bieżącego roku pracuje nad autorskim materiałem, gdzie dominować ma rockowe brzmienie ale też i mocny, wartościowy przekaz. Zespół zaprezentuje swój autorski materiał. 

Przybliżony harmonogram koncertów na III Wąbrzeskim Rockowisku:

17:30 - Pewnego Razu

18:50 - Molekuły

20:00 - Pled Zepchlim

22:00 Sztywny Pal Azji

Czy może was zabraknąć na tym wydarzeniu? Oczywiście nie! Wpadajcie więc w sobotę 7 sierpnia do wąbrzeskiego amfiteatru. Start już o 17:30!

(red)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%