Zamknij

Gmina Płużnica: cztery świetlice lada moment będą gotowe

16:22, 24.05.2021 | red
Skomentuj Fot. UG Płużnica
REKLAMA

W gminie Płużnica, a konkretnie w miejscowościach Józefkowo, Kotnowo, Czaple i Działowo trwają prace przy przebudowie i remontowaniu wiejskich świetlic. Efekty widać gołym okiem, a już niedługo świetlice zostaną oddane do użytku.

Świetlice wiejskie to ważny punkt na mapie każdej małej miejscowości. To w niej odbywają się różnego rodzaju zebrania, spotkania, uroczystości a także nierzadko imprezy, integrujące lokalną społeczność. Możliwość korzystania z wyremontowanej świetlicy jest ważna dla wielu mieszkańców, m in dla seniorów. Gmina Płużnica, wychodząc naprzeciw potrzebom, rozpoczęła przebudowę świetlic wiejskich w miejscowościach Józefkowo, Kotnowo, Czaple i Działowo. Inwestycja dokonywana jest w związku z realizacją projektu „Kluby Seniora w Gminie Płużnica – II edycja – przebudowa świetlic wiejskich w miejscowościach Józefkowo, Kotnowo, Czaple i Działowo”.

[ZT]107[/ZT]

Prace, co widać na zdjęciach, są gruntowne - wykonane będą termomodernizacje oraz przebudowy, mające na celu zmianę układu pomieszczeń i lepszym dostosowaniu ich do potrzeb oraz założeń programu Klubów Seniora. Wymienione zostaną także okna i drzwi. 

Zakończenie inwestycji we wszystkich czterech miejscowościach planowane jest na 30 czerwca 2021 roku. 

źródło: UG Płużnica

 

(red)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%